Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.11.2019 20:07
xbox game pass logo
1736V

Xbox Game Pass z bombami na X019. Gracze mają nadzieję na Borderlands 3

Klienci Xbox Game Pass muszą szykować wolne miejsca na dyskach. Microsoft wkrótce ogłosi dużą ofertę, wśród której mają pojawić się największe gry. Gracze wierzą, że pierwsza zajawka zwiastuje dołączenie do oferty Borderlands 3.

Na ubiegłorocznym X018 Microsoft potwierdził dołączenie do Xbox Game Pass aż 16 produkcji i na liście znalazły się między innymi: Playerunknown's Battlegrounds, Hellblade: Senua's Sacrifice oraz Mutant Year Zero: Road to Eden. Gracze mogli zapoznać się ze świetnymi grami i teraz mamy być świadkami analogicznej sytuacji.

Microsoft potwierdził „duże ogłoszenia” związany z nową ofertą Xbox Game Pass na X019 – wydarzenie odbędzie się w najbliższy czwartek. Firma ujawni zestawienie gier na drugą połowę miesiąca i pewnie usłyszymy o kilku dużych tytułach, które zadebiutują w kolejnych tygodniach.

Zespół odpowiedzialny za Xbox Game Pass opublikował zajawkę, która szykuje na ogłoszenia – standardowo powinniśmy szukać pomiędzy słowami i gracze dostrzegli postać z serii Borderlands. Mr. Torgue wystąpił w rozszerzeniu do Borderlands 2, ale część klientów usługi wierzy, że Microsoft może zapewnić najnowszą odsłonę.

Szczerze mówiąc nie wierzę w aż tak dużą hojność Microsoftu (gdy jeszcze Borderlands 3 notuje świetne wyniki i akurat Take-Two nie musi sięgać po pieniądze z Redmond), ale zachęcam do szukania wskazówek i rozkładania na części pierwsze poniższej wiadomości.

Więcej o Xbox Game Pass znajdziecie na naszej stronie:

Źródło: Twitter

Tagi: microsoft x019 Xbox Game Pass xbox one