Iza Łęcka Iza Łęcka 13.11.2019 11:45
Kinder Niespodzianka Xbox One
3135V

Xbox One z systemem niespodzianki. Gracze chwalą pomysł

Microsoft testuje nową funkcję Xboksa One, która została zaskakująco ciepło przyjęta przez pierwszych graczy. Posiadacze amerykańskiej konsoli mogą skorzystać z systemu niespodzianki. Czasami to właśnie pomysł okazuje się najważniejszy...

Microsoft oficjalnie pracuje nad next-genem, który trafi na półki sklepowe pod koniec przyszłego roku, choć to nie oznacza, że firma zapomina o bazie posiadanych klientów. Pracownicy korporacji z Redmond wciąż pracują nad ulepszeniami Xboksa One, a pierwsi gracze otrzymali dostęp do funkcji „zaskocz mnie”.

System niespodzianki jest niezwykle prosty – konsola proponuje produkcję wylosowaną z naszej biblioteki. Propozycja została bardzo ciepło przyjęta przez graczy, którzy czasami spotykają się z problemem wyboru odpowiedniej gry na sesję z padem w ręku. Funkcja bezpośrednio nie włącza produkcji, ale wybiera tytuł i otwiera okienko, które ma nas zachęcić do rozpoczęcia rozgrywki.

Funkcja jest obecnie dostępna tylko dla członków Xbox Insider, jednak wiele pozytywnych komentarzy ze strony społeczności powinno popchnąć opcję dalej. Możliwe, że wkrótce wszyscy posiadacze Xboksów One skorzystają z pomocy „niespodzianki”.

Xbox One Zaskocz mnie Niespodzianka

Polecamy również na naszym portalu:

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2019/11/xboxs_new_surprise_me_button_would_be_a_great_addition_to_ps4

Tagi: Microsoft system niespodzianki xbox one zaskocz mnie