Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2019 14:27
Xbox Game Pass Ultimate art
3930V

Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł na 3 miesiące. Zniżka 97%!

Microsoft potrafi świętować z przytupem. Firma postanowiła przecenić Xbox Game Pass Ultimate i teraz abonament na 3 miesiące kupimy za zaledwie 4 zł. W tym czasie ogramy dziesiątki dużych produkcji AAA i skorzystamy z wielu świetnych ofert.

Xbox Game Pass Ultimate to świetna usługa łącząca dobrobyt Xbox Game Pass z możliwościami Xbox Live Gold. Gracze nie tylko pobierają świetne gry z XGP, mogą sprawdzić tytuły z Games with Gold, korzystają z dodatkowych zniżek oraz biegają po sieciowych serwerach.

I to właśnie ten skarb trafił do nowej promocji. Teraz Xbox Game Pass Ultimate na trzy miesiące zgarniecie za zaledwie 4 zł... Nie znajdziecie w Sieci lepszej oferty i w sumie trudno nie skorzystać z propozycji, ponieważ już teraz Xbox Game Pass oferuje dziesiątki świetnych gier, a możemy oczekiwać, że w kolejnych miesiącach do zestawu dołączy przynajmniej kilka bardzo mocnych tytułów.

Trzeba zaznaczyć jedno – to dokładnie 97% zniżka ze 159,99 zł. Microsoft ponownie zaszalał przed swoim wielkim wydarzeniem. Jutro odbędzie się X019, na którym zobaczymy kilka dużych gier zmierzających na konsole korporacji z Redmond.

Według najnowszych plotek, RAGE 2 wkrótce trafi do Xbox Game Pass.

Polecamy również na naszym portalu:

Źródło: Microsoft

Tagi: Microsoft promocja xbox game pass Xbox game Pass ultimate