Iza Łęcka Iza Łęcka 12.11.2019 10:58
logo inside xbox Londyn
1409V

X019 z największym Inside Xbox w historii. Nowe gry, prezentacje i Xbox Game Pass

Microsoft jeszcze w tym tygodniu zaprezentuje kilka nowych gier, które trafią na Xboksa One i PC. Korporacja opublikowała materiał wideo zapowiadający największy w historii Inside Xbox. Na imprezie będziemy również świadkami prezentacji nowych produkcji z katalogu Xbox Game Pass.

W najbliższy czwartek rozpocznie się X019, który zostanie zapoczątkowany największą w historii odsłoną Inside Xbox. Na wydarzeniu pojawią się przedstawiciele 10 zespołów z Xbox Game Studios, którzy uraczą wszystkich graczy „informacjami”, dodatkowo zostaną ujawnione nowe gry oraz poznamy „olbrzymią” ofertę Xbox Game Pass.

W ubiegłym roku Microsoft zaprosił graczy do Meksyku, gdzie byliśmy świadkami głośnej imprezy, a tym razem to Londyn stanie się miejscem wielkich ogłoszeń. Aktualnie nie poznaliśmy szczegółów wydarzenia, a informatorzy są tym razem wyjątkowo bierni i wyciszeni.

Na naszej stronie znajdziecie pełną relację z X019. Nasza redakcja w tym roku szykuje się na duże zapowiedzi, które ucieszą wszystkich posiadaczy Xboksów One. Microsoft już kilkukrotnie informował, że nadal ma w garści kilka niespodzianek, a londyński Inside Xbox wydaje się być najlepszym momentem na pokazanie nowości.

Polecamy również na naszym portalu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: inside xbox x019 xbox Xbox Game Studios