Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2019 14:06
RAGE 2 Xbox Game Pass
1047V

RAGE 2 powinien wkrótce trafić do Xbox Game Pass

Microsoft od kilku dni zapowiada wielką ofertę Xbox Game Pass, która zostanie ujawniona podczas X019 i gwiazdą zestawienia może okazać się RAGE 2. Tytuł został dostrzeżony przez graczy na liście gier w zakładce „Xbox Game Pass Deals”.

X019 to wielkie wydarzenie Microsoftu, na którym zobaczymy nowe gry, usłyszymy o nadchodzących i wcześniej potwierdzonych tytułach, a także poznamy zestaw produkcji zmierzający do Xbox Game Pass. Amerykańska korporacja ponownie nie dopilnowała przedstawionych informacji i prawdopodobnie poznaliśmy najważniejszy tytuł zbliżający się do usługi.

Rage 2 powinno zostać jutro zaprezentowane i produkcja może wkrótce zasilić bibliotekę pozycji przygotowanych dla subskrybentów. Tytuł trafił do zakładki „Xbox Game Pass Deals”, co dla wielu jest w zasadzie jednoznaczne.

Trzeba przy tym zaznaczyć, że RAGE 2 to świeże mięcho – premiera gry odbyła się w maju i choć zebrała mieszane recenzje (średnia na poziomie 70%), to jednak deweloperzy w dobry sposób rozbudowali shooter oferując dodatkowe treści i wyeliminowali część błędów.

Xbox Game Pass RAGE 2

Polecamy również na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: Bethesda id Software / Avalanche Studios Microsoft rage 2 Xbox One