Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.11.2019 11:04
Sonic
727V

Sonic odwiedził Conana O'Briena. Komik nabija się z filmu i reakcji fanów

Fani tym razem wygrali - Sonic wygląda znacznie lepiej po ostrej krytyce zdecydowanie lepiej w filmie "Sonic: The Hedgehog" ("Sonic. Szybki jak błyskawica"). Tematem zainteresował się nawet amerykański komik Conan O'Brien.

Conan O'Brien od lat wykorzystuje temat gier w swoich program, "recenzując" najnowsze produkcje. W ostatnich miesiącach satyryk udał się do studia Hideo Kojimy i wystąpił dzięki temu w Death Stranding. Tym razem natomiast Conan O'Brien podjął temat filmu pełnometrażowego Sonic the Hedgehog.

W występie "przeprojektowanego" Sonica w programie Conana nie zabrakło żartów z faktu, że stwór pozbył się "ludzkich zębów" i przede wszystkim z jego "ogonka", który dla przyzwoitości ocenzurowano.

Bohater przy okazji ponabijał się z fanów marki, że sprawa wyglądu "postaci z gry z lat 90" jest dla nich ważniejsza niż obecne, poważne problemy świata.

Wiadomo już, że w „Sonic. Szybki jak błyskawica”  zobaczymy kolejne starcie tytułowego jeża z doktorem Eggmanem (w tej roli niezawodny Jim Carrey), który próbuje podporządkować sobie świat. Film trafi do kin 29 lutego 2020 r.

Warto sprawdzić:

Tagi: conan o'brien humor Sonic