Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2019 13:11
Sonic. Szybki jak błyskawica
4125V

Sonic wygląda dużo lepiej! Fani wygrali - wytwórnia zaprezentowała zwiastun po zmianach

„Sonic. Szybki jak błyskawica” lub jak kto woli „Sonic: The Hedgehog” otrzymał nowy zwiastun, który potwierdza wielkie zmiany wykonane przez Paramount Pictures. Fani Niebieskiego Jeża wygrali i mogą teraz ze spokojem czekać na film.

Paramount Pictures opublikowało zwiastun „Sonic. Szybki jak błyskawica”. Film został pierwotnie bardzo mocno skrytykowany przez fanów, którzy nie potrafili pogodzić się z pierwotnym wyglądem bohatera – dużym problemem okazała się twarz Niebieskiego Jeża.

Wytwórnia wsłuchała się w opinie sympatyków, musiała wydać krocie na post-produkcję, ale bohater otrzymał konkretny lifting i teraz nie będzie już straszył entuzjastów zaskakująco nieudaną twarzą. Oczywiście nowy wygląd także spotkał się z różnymi opiniami, ale trzeba przyznać – i tak jest dużo, dużo lepiej względem poprzedniej wersji.

„Sonic. Szybki jak błyskawica” przedstawi opowieść o tytułowym bohaterze, który trafia na Ziemię. Sonic i jego nowy przyjaciel Tom (James Marsden) muszą połączyć siły, by wspólnie stanąć oko w oko z geniuszem zła – doktorem Eggmanem (Jim Carrey), planującym przejąć kontrolę nad światem.

Film trafi do kin 29 lutego

Sonic nowy zwiastun

Sonic pierwszy zwiastun (dla porównania) 

Sonic porównanie twarzy

Sonic film nowy vs. stary

Sprawdźcie nasze teksty:

Źródło: YouTube.com

Tagi: sonic Sonic the Hedgehog Sonic. Szybki jak błyskawica