Iza Łęcka Iza Łęcka 13.11.2019 09:51
Przyjaciele powrót
1044V

Przyjaciele mogą powrócić! HBO Max może zaproponować nowy serial

„Przyjaciele” to nadal niezwykle popularny serial, o który walczą wszystkie platformy SVOD. HBO Max już w przyszłym roku zaprezentuje komplet odcinków w swoim katalogu, ale platforma może zapewnić widzom o wiele większy smakołyk. Aktorzy rozmawiają o powrocie.

„Przyjaciele” to wyjątkowy serial, który pomimo swoich lat (pierwsza emisja odbyła się w latach 1994-2004) cieszy się niezwykłą popularnością. Aktualnie wszystkie odcinki są dostępne na platformie Netflix, ale jak wiadomo – HBO Max przejęło serial i w przyszłym roku tylko w tej usłudze otrzymamy dostęp do przygód Rachel, Monici, Phoebe, Joey'ego, Chandlera oraz Rossa.

HBO ma jednak znacznie okazalsze plany. Dziennikarze The Hollywood Reporter potwierdzili rozpoczęcie rozmów pomiędzy aktorami a HBO Max. Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimme są zainteresowani powrotem do swoich popularnych ról.

W dyskusje są zaangażowani także David Crane i Marta Kauffman czyli autorzy „Przyjaciół”, ale redaktorzy nieco stopniują podekscytowanie – wszystko znajduje się w bardzo wczesnej fazie. Rozmowy aktualnie nie posiadają konkretnych ram, więc nie wiemy, czy możemy liczyć na pełny sezon, mini-serial lub pełnometrażową produkcję.

Mimo wszystko samo zainteresowanie się tematem i powrót do dyskusji jest odbierany bardzo pozytywnie. Dotychczas aktorzy przynajmniej oficjalnie nie potwierdzali chęci powrotu do „Przyjaciół” i temat wydawał się zamknięty pomimo kilku spin-offów.

Warto przypomnieć, że WarnerMedia zapłaciło 85 mln dolarów za rok dostępu „Przyjaciół”. HBO Max wydało na pięcioletnią umowę 425 mln dolarów. W 2019 roku Netflix zapłacił około 80-100 mln za serial na 12 miesięcy.

Sprawdźcie nasze teksty:

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/friends-reunion-special-works-at-hbo-max-1254331

Tagi: friends hbo max przyjaciele serial