Iza Łęcka Iza Łęcka 12.11.2019 12:57
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York cover
538V

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York trafi na PS4 i XOne. Gra szykowana jest na next-geny

Twórcy Vampire: The Masquerade – Coteries of New York przygotowują się na premierę gry w wersji na PC, ale przed zespołem już kolejne zadanie do zrealizowania. W przyszłym roku tytuł zadebiutuje nie tylko na Nintendo Switchu - nowa historia zostanie udostępniona także na PlayStation 4 i Xboksach One.

Vampire: The Masquerade – Coteries of New York zostało ujawnione kilka miesięcy temu, choć krakowskie Draw Distance pierwotnie zaprezentowało edycję na PC i Nintendo Switcha. Podczas PDXCON 2019 poznaliśmy datę premiery na komputery osobiste, a edycja na konsolę Nintendo została przeniesiona na przyszły rok.

Deweloperzy chcą wykorzystać okazję i zaoferować Vampire: The Masquerade - Coteries of New York na kolejnych platformach. Aktualnie firma potwierdza przygotowanie edycji na trzy konsole – PS4, XOne i NS:

„Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami licencja na grę Vampire The Masquerade – Coteries of New York została rozszerzona o kolejne platformy dystrybucyjne. Jesteśmy zadowoleni z podpisanej umowy i czekamy z niecierpliwością na premierę gry na komputerach, od której dzielą nas już tylko tygodnie.” - komentuje Michał Mielcarek, prezes Draw Distance.

Studio pokłada całkiem spore nadzieje w produkcję, wierząc że ma ogromny potencjał, więc i droga w kierunku PS5 oraz XScarlett nie zostaje zamknięta. W przyszłości może odbyć się premiera także na next-genach – jak widać twórcy mają dalekosiężne plany na rozwój tytułu, pragnąc w każdy możliwy sposób wykorzystać posiadaną licencję:

„Nasz tytuł ma ogromny potencjał sprzedażowy – za mniej niż pół roku gra będzie dostępna na czterech platformach, w dodatku bazujemy na globalnie rozpoznawalnej marce. Dlatego też już dziś zapewniliśmy sobie prawo do stworzenia wersji gry na nadchodzącą generację konsol.” – dodał Mielcarek.

Na naszej stronie przeczytacie więcej informacji o marce Vampire: The Masquerade:

Źródło: https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20191112/draw-distance-podpisalo-aneks-do-umowy-licencyjnej-z-paradox-interactive

Tagi: Draw Distance Vampire: The Masquerade - Coteries of New York