Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.10.2019 08:15
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York  z datą premiery
509V

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York z datą premiery. Na PC zagramy jeszcze w tym roku

Podczas PDXCON 2019 deweloperzy oficjalnie ogłosili datę premiery najnowszej części Vampire: The Masquerade na konsole PC oraz Nintendo Switch! 

Podczas trwającego właśnie wydarzenia, za którego organizacją stoi ekipa z Paradox Interactive, PDXCON 2019, zaprezentowano całą masę nowych zwiastunów gier, za które odpowiadają ci wydawcy. Na wszystkim skorzystali także mniejsi wydawcy.

Jednymi z nich jest ekipa z Draw Distance, która oficjalnie ogłosiła datę premiery swojej nadchodzącej gry. Mowa o Vampire: The Masquerade - Coteries of New York. Jak przekazali twórcy, o czym poinformowali także na Twitterze, tytuł pojawi się na PC już 4 grudnia bieżącego roku

Co więcej, jeśli chodzi o rynek konsolowy, pozycja ukaże się na Nintendo Switch w pierwszym kwartale przyszłego roku, a wersje na PlayStation 4 i Xbox One są dogadywane właśnie z Paradox Interactive. 

Rzeczony tytuł ma miejsce w tym samym uniwersum, co główna oś gier, jednak nie będzie bezpośrednio połączona z Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, które zostało niedawno przesunięte na 2020 roku (z listopada 2019, co było początkowym założeniem). Jest na co czekać!

Więcej o tej serii gier przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: Draw Distance Vampire: The Masquerade - Coteries of New York