Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.11.2019 10:27
Death Stranding Easter Eggi
1376V

Death Stranding. W grze Hideo Kojimy nie brakuje Easter Eggów. Spotkania ze znanymi osobami

Hideo Kojima wielokrotnie pokazywał, że potrafi przemycić sporo humoru nawet do gier utrzymanych w bardzo poważnym nastroju. Nie inaczej jest w Death Stranding.

Conan O'Brien odwiedził przed premierą Death Stranding Hideo Kojimę w jego studio. Słynny deweloper wykazał się dobrym humorem, proponując Conanowi przeniesienie jego wizerunku do gry. W Death Stranding nie zabrakło też Easter Eggów związanych z innymi znanymi osobami.

W ramach opcjonalnych zadań w grze możemy spotkać Geoffa Keighleya (dziennikarz, twórcę i prowadzącego imprezy The Game Awards). W Death Stranding nie zabrakło też Daichiego Miury (muzyka), Hermena Hulsta (szefa SIE Worldwide Studios), Edgara Wrighta (reżysera filmowego), Errolsona Hugha (projektanta mody), Jordana Vogta-Roberta (reżysera filmowego), Hirokazu Hamamury (szefa Enterbrain), Junjiego Ito (autora mangi), Manaby Makimy (powieściopisarza), Tommy'ego Wirkoli (reżysera filmowego), Sama Lake'a (twórcy gier z Remedy, który udzielił swojego wizerunku protagoniście pierwszego Max Payne). Jak wyglądają spotkania z tymi postaciami możecie sprawdzić poniżej.

Warto sprawdzić:

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment