Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.11.2019 12:50
Death Stranding wynik na Twitchu
847V

Death Stranding króluje na Twitchu. Dwukrotnie wyższa oglądalność niż League of Legends

Najnowsze dzieło Hideo Kojimy jest wszędzie. Zainteresowanie jest ogromne, a na potwierdzenie tego, oglądalność na Twitchu osiągnęła niecodzienny rezultat. 

Death Stranding od kilku dni włada branżą gier wideo. Gdzie nie zajrzeć, głośno jest o najnowszym projekcie Hideo Kojimy. Tytuł osiągnął fenomenalny rozgłos i wiele wskazuje na to, że będzie można mówić niedługo o najgłośniejszym tytule tego roku. 

Niecodzienne zdarzenie miało miejsce na platformie Twitch. Jak wiadomo, największym zainteresowaniem cieszą się tam gry wieloosobowe, albowiem widzowie najbardziej lubują się w oglądaniu zmagań z innymi graczami. I tu pojawiło się Death Stranding, całe na biało, które podwoiło liczbę wyświetleń League of Legends!

W pewnym momencie tytuł od Kojima Productions oglądało ponad 182 000 osób, więc rzeczywiście prawie dwukrotnie więcej, niż popularna MOBA. Oczywiste jest, że wynik będzie coraz bardziej malał, a za jakiś czas wszystko się ustabilizuje, albowiem mówimy o grze dla jednego gracza. Osiągnięty wynik jest jednak doskonałym potwierdzeniem mocny Kojimy

W Death Stranding możemy grać na PlayStation 4 od wczoraj (08.11), a już w przyszłym roku w ręce graczy powinna trafić wersja na PC!

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: https://gamingbolt.com/death-stranding-nearly-doubled-league-of-legends-views-on-twitch

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment