Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.11.2019 18:46
Szybcy i wściekli 9
4743V

Szybcy i wściekli 9 coraz bliżej. Zakończono prace na planie

Dobre wieści dla fanów serii „Szybcy i wściekli”. Zakończono już prace nad dziewiątą częścią i teraz rozpocznie się praca nad post-produkcją. Widzowie mogą liczyć na początek konkretnej kampanii marketingowej ze zwiastunami.

Entuzjaści marki Szybcy i wściekli muszą zacierać rączki. Justin Lin potwierdził zakończenie prac na planie „Szybcy i wściekli 9”. Reżyser wspomniał, że jest to „zdecydowanie najambitniejszy film w serii”, więc już wkrótce możemy oczekiwać konkretnych materiałów z produkcji.

Justin Lin miał już okazję pracować nad rozwojem tego uniwersum – to on był odpowiedzialny za „Szybko i wściekle” oraz „Szybcy i wściekli 6”. Twórca nie może też liczyć na wielki odpoczynek, ponieważ w 2021 roku ma zadebiutować na rynku „Szybcy i wściekli 10” i także za ten projekt będzie odpowiadał Lin.

Możemy teraz szykować się na konkretną kampanię promocyjną, bo „Szybcy i wściekli 9” zadebiutuje na dużym ekranie 21 maja 2020 roku. W niedalekiej przyszłości Universal Pictures przedstawi pierwszy zwiastun.

Jak wiadomo seria „Szybcy i wściekli” notuje sukces za sukcesem – wyprodukowanie ostatniej części kosztowało 250 mln dolarów, ale film osiągnął w box office zawrotne 1,239 mld dolarów.

Polecamy nasze teksty:

Źródło: https://screenrant.com/fast-furious-9-done-filming-trailer-release-date/

Tagi: film Szybcy i wściekli Szybcy i wściekli 9