Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2019 20:23
PS4 z mocnymi nowościami. Sony prezentuje najbliższe premiery
5678V

Sony promuje nowości. Gry na PS4 i oferta PS Plus

Sony zaprezentowało listę nowości zmierzających w tym tygodniu na PlayStation 4 i w końcu korporacja zadowoli bardzo szerokie grono posiadaczy PS4. W najbliższych dniach na japońskiej konsoli zadebiutuje między innymi Death Stranding oraz Need for Speed Heat.

Już w weekend przedstawialiśmy najważniejsze premiery listopada, a dzisiaj możecie spojrzeć na najbliższe premiery na PlayStation 4. Nowy miesiąc rozpoczynamy z przytupem, ponieważ w końcu szeroka publika zagra w między innymi nową grę od Hideo Kojimy. Nowe IP Japończyka zbiera sporo pochwał – naszą recenzję Death Stranding znajdziecie w tym miejscu.

Interesująco na pewno zapowiada się także premiera Need for Speed Heat, ponieważ dotychczas nie otrzymaliśmy tony nowych materiałów prezentujących wyścigi. Zerknęliśmy na kilka okrążeń, ale przykładowo fabuła jest dla nas nadal sporą niewiadomą.

Należy na pewno zwrócić uwagę, że na PlayStation Store wpadną także kompletne edycje dwóch dużych tytułów – Shadow of the Tomb Raider oraz Just Cause 4. Będzie to dobra okazja do zapoznania się z historiami oraz wszystkimi wcześniej przygotowanymi dodatkami.

PS Plus listopad

Nowości na PS4

[Aktualizacja #1]

  • Dodano gry z 7.11

Na naszym serwisie sprawdźcie również:

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2019/11/04/these-are-your-new-playstation-store-releases-this-week-18

Tagi: nowości ps4 playstation 4 playstation store ps4 ps4 nowości psn sony