Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2019 15:45
PS5
2802V

PS5 może zostać ujawnione pod koniec roku? Informator podaje datę

Sony zdradziło już całą masę szczegółów dotyczących PS5, ale wciąż brakuje nam kilku konkretów wraz z pokazem nowego kontrolera oraz samej konsoli. Według najnowszych doniesień, na pokaz sprzętu nie będziemy czekać do przyszłego roku.

Nie milkną plotki dotyczące PS5. Sony już dwukrotnie wypowiedziało się na temat urządzenia zdradzając jego podstawy, ale wiele na to wskazuje, że kolejne bombardowanie dopiero przed nami. Nie jest to oficjalna wiadomość, jednak pochodzi z bardzo ciekawego źródła – informator zdradził między innymi datę premiery The Last of Us 2.

PSErebus, który jest podobno pracownikiem jednego z londyńskich zespołów Sony, kilka godzin temu zapowiedział przedstawienie nowych informacji o PlayStation 5... A następnie podał tylko datę „3 grudnia”.

Możliwe, że w tym terminie odbędzie się kolejny PlayStation Experience – jak wiadomo Sony nie pojawiło się na E3 2019 i firma chce się podobno skupić właśnie na tej imprezie. Jednak PSErebus sugeruje, że na wydarzeniu poznamy nowe informacje o PlayStation 5.

Sytuacja jest naprawdę interesująca – 3 grudnia 1994 roku w Japonii zadebiutowało pierwsze PlayStation, więc może Japończycy będą chcieli wykorzystać tę datę, by zaprezentować nowości zmierzające na PS4 i ujawnić PS5? Problemem jednak okazuje się sam dzień – jest to wtorek.

Inną opcją jest nowy odcinek State of Play, na którym możemy usłyszeć podobne informacje – jak wiadomo akurat SoP jest organizowany w środku tygodnia. Oczywiście na więcej szczegółów musimy zaczekać, jednak jak widać... Coś się szykuje.

Na naszym serwisie sprawdźcie również:

Źródło: Twitter

Tagi: playstation 5 ps5 sony