Iza Łęcka Iza Łęcka 04.11.2019 09:33
Diablo 4 vs Diablo 3
6099V

Diablo 4 porównane z Diablo 3. Blizzard zapewni nową jakość?

Diablo 4 to aktualnie jeden z najgorętszych tematów w naszej branży. Do premiery pozostało jeszcze sporo czasu, ale zaoferowane już teraz przez Blizzard materiały z gry dają całkiem pokaźną bazę do przygotowania pierwszych porównań. Od debiutu poprzedniej odsłony minęło sporo czasu.

Od samego rana na naszym portalu możecie zapoznać się ze sporą dawką szczegółów z Diablo 4. Gra ma zapewnić spory powiew świeżości, który wprowadzi serię we współczesne realia i zapewni tym samym przyjemniejszy gameplay. Twórcy zdają się wyjść naprzeciw wszelkim oczekiwaniom graczy.

Deweloperzy postanowili również w znaczący sposób zmienić oprawę gry, która w nowej historii nie będzie tak krzykliwa i kolorowa, dlatego też nawet pierwsze porównanie wskazuje znaczącą różnicę w oprawie. Trzeba jednak pamiętać, że Diablo 3 debiutowało w 2012 roku – to już dość leciwa przygoda.

Mimo to akurat w tym gatunku najważniejsza jest angażująca rozgrywka, dzięki której ubijanie kolejnych przeciwników i wyruszanie na coraz to nowsze oraz bardziej wymagające misje ma przynosić ogromną satysfakcję. Pierwsze opinie o grze są pozytywne, ale do premiery pozostały jeszcze lata, więc wiele aspektów może jeszcze ulec zmianie.

Więcej o Diablo przeczytacie na naszym portalu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: diablo 3 Diablo 4 porównanie