Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.11.2019 18:02
Diablo 4
7367V

Diablo 4 na obszernym, dwugodzinnym gameplayu

Do sieci trafił dwugodzinny materiał z nadchodzącego Diablo 4 - dużo walki, drzewko talentów, zarządzanie ekwipunkiem, zwiedzanie mapy i wiele innych aktywności.

Pierwsze przecieki o Diablo 4 pojawiły się już w pierwszej połowie października - dopiero 21 października plotki o prezentacji czwartej odsłony kultowej serii się potwierdziły, kiedy to pojawiła się reklama książki, która zawiera ponad 500 grafik koncepcyjnych z Diablo, Diablo 2, Diablo 3 oraz nadchodzącego Diablo 4.

Wczoraj oficjalna zapowiedź Diablo 4 miała miejsce podczas corocznego wydarzenia Blizzarda, czyli BlizzConu - udało zgromadzić się nam konkretne informacje na temat gry, możecie przeczytać je po kliknięciu tutaj.

Podczas BlizzConu, w nocy z piątku na sobotę udostępniono również dwugodzinny materiał przedstawiający obecny stan czwartej odsłony serii Diablo. W materiale możemy zwrócić uwagę na trzy klasy, które będą dostępne w produkcji - barbarzyńca, czarodziejkę oraz druida. Osoba ogrywająca grę, pokusiła się o zagranie wszystkimi klasami. W momencie 19:20 możecie rzucić okiem na ekwipunek, a trzy minuty potem, mężczyzna pokazuje drzewko umiejętności. W dwugodzinnym filmie nie brakuje soczystej walki, a nawet można rzec, doskwiera ona ogrywającemu produkcję na każdym kroku.

Obecnie nie znamy dokładnej daty premiery omawianej powyżej produkcji, wiemy natomiast, że trafi ona na PC, Xboksa One oraz PS4 - możemy się więc domyśleć, że trafi ona na rynek jeszcze w 2020 roku.

Warto zajrzeć na:

Źródło: YouTube

Tagi: blizzcon 2019 Diablo 4