Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2019 18:32
Destiny 2 Twierdza Cieni
592V

Destiny 2: Twierdza Cieni na zwiastunie premierowym. Bungie zaprasza na nowy początek

Bungie opublikował obładowany szczegółami zwiastun Destiny 2: Twierdza Cieni, który zapowiada premierę. Już wkrótce gracze rozpoczną eksplorację nowych lokacji i wezmą udział w kolejnych zadaniach. Szykuje się mnóstwo atrakcji.

Bungie uwolniło się od Activision i na pierwszego października zaplanowano premierę Destiny 2: Twierdza Cieni. Jest to wielkie rozszerzenie do strzelanki znanego studia, które jest określane przez deweloperów jako „nowy początek”.

Twórcy chcą teraz rozwijać uniwersum na własnych zasadach nie musząc liczyć się z opinią wydawcy, który podobno wcześniej mocno ingerował w plany studia i blokował część pomysłów – w swoim czasie pojawiły się doniesienia, według których Bungie chciało nakierować Destiny 2 na bardziej hardcorowych odbiorców, ale na to nie zgadzało się Activision.

Teraz jednak studio rozpoczyna nowy rozdział w swojej historii. Destiny 2: Twierdza Cieni zapewni między innymi zupełnie nowe lokacje do eksploracji, nowe zadania, kolejny loch, następny najazd, autorzy ulepszają walki w zwarciu, opracowali nowe pancerze, rozwinęli tryb PVP, a całość zostanie dopieszczona przez Sezon Nieśmiertelnych.

Deweloperzy mają wielkie plany na rozwój gry, więc możemy mieć nadzieję, że Destiny 2 faktycznie ożyje i rozpocznie swój nowy rozdział.

O pracach Bungie możecie przeczytać na naszej stronie:

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2

Nie przegap