Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.10.2019 19:43
samsung składany
369V

Samsung nie rezygnuje ze składanych smartfonów. Firma pracuje nad kolejnymi urządzeniami

Samsung Galaxy Fold jest już dostępny na rynku, ale możecie mieć pewność, że koreański producent nie powiedział ostatniego słowa w temacie składanych smartfonów. Firma testuje nowe rozwiązania i w przyszłości powinniśmy otrzymać kolejne, innowacyjne urządzenia.

Na właśnie trwającym Samsung Developer Conference nie mogło zabraknąć tematu składanych smartfonów. Samsung Galaxy Fold cieszy się świetnym zainteresowaniem, ale podobno firma już zajmuje się przygotowaniem nowych składaków.

Potwierdzeniem tych słów jest poniższy materiał, który został zaprezentowany podczas konferencji – firma może teraz postawić na bardziej standardową bryłę, ale nawet w tym wypadku klienci otrzymają możliwość złożenia sprzętu.

Deweloperzy pewnie znajdą ciekawe zastosowania dla takiego rozwiązania, jednak wciąż mam wrażenie, że w przypadku takich nowinek najważniejsze są dwa czynniki: jakość wykonania oraz cena. Urządzenie musi być solidne i nie może wymęczyć portfela, jeśli ma osiągnąć sukces i trafić do szerokiego grona odbiorców.

Polecamy:

Źródło: YouTube.com

Tagi: samsung samsung galaxy fold składany smartfon