Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.10.2019 09:00
Skywalker. Odrodzenie. Zwiastun w liniach lotniczych
658V

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie. Promocja filmu w reklamie United Airlines

Aby celebrować zakończenie "Skywalker Sagi", linie lotnicze United wypuściły specjalny spot reklamowy o tematyce bezpieczeństwa, który w całości został zachowany w klimacie Gwiezdnych Wojen. 

"Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie" będzie bez wątpienia jednym z głośniejszych filmów tego roku. Grudniowa premiera przyciągnie całe tabuny fanów do kin, nawet pomimo złych wrażeń z poprzednich dwóch części nowej trylogii. To przecież wciąż Gwiezdne Wojny

Do debiutu na dużym ekranie zostało już mniej niż dwa miesiące, więc promocja filmu weszła w kluczowy moment. Świetny spot wykreowało United Airlines. Popularne linie wypuściły kilkuminutowy materiał dotyczący bezpieczeństwa w samolotach. Ten w całości zachowany został w klimatach Star Wars i, co nie może dziwić, zachwycił największych wielbicieli cyklu. 

Krótki instruktaż jest genialną reklamą nadchodzącej produkcji i jestem pewien, że wszyscy chcielibyśmy obejrzeć taki przed wylotem - ten byłby zdecydowanie bardziej udany! Jak Wasze wrażenia? Podoba Wam się taki pomysł reklamy filmu, czy raczej preferujecie standardowy pokaz procedur bezpieczeństwa przed lotem? 

Więcej o nadchodzącym filmie przeczytasz na naszej stronie:

Źródło: YouTube

Tagi: Gwiezdne Wojny Skywalker. Odrodzenie Star Wars The Rise of Skywalker