Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2019 22:30
Star Wars 9
1208V

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie to podobno najdłuższy film z serii. Reżyser chce domknąć wszystkie wątki

Pod koniec roku zobaczymy „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”, który ma zakończyć wiele otwartych wątków i przygotować widzów na nową serię. Według najnowszych doniesień, J. J. Abrams nie żałował taśmy i przygotował najdłuższy film z całej serii.

Disney męczy widzów wciąż nie prezentując pełnego zwiastuna „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Materiał miał zostać opublikowany w poniedziałek, ale wciąż nie otrzymaliśmy oczekiwanej prezentacji.

Zamiast tego redakcja ComicBook informuje o ciekawostce – „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” będzie podobno najdłuższym filmem w całej serii. Ostatnie napisy zobaczymy dopiero po 155 minutach (2 godziny i 35 minut).

J. J. Abrams otrzymał wymagające zadanie zamknięcia całej sagi, więc nikogo nie powinno dziwić, że nadciąga długa opowieść. W końcu będzie to też ostatni film przed dłuższą przerwą – następna przygoda wskoczy na wielki ekran dopiero w grudniu 2022 roku.

Warto wspomnieć, że wszystkie poprzednie epizody Gwiezdnych wojen trwały przynajmniej 2 godziny – najkrótszy to „Gwiezdne wojny: część V – Imperium kontratakuje” (2:07), a dotychczasowo najdłuższy to „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” (2:32).

Polecamy również na naszym portalu:

Źródło: https://comicbook.com/starwars/2019/10/15/star-wars-the-rise-of-skywalker-run-time-possibly-revealed/

Tagi: czas trwania Gwiezdne wojny: Skywalker Odrodzenie star wars 9