Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 25.10.2019 22:24
Luigi's Mansion 3
808V

Luigi's Mansion 3. Szalone przygody Luigiego na nowym trailerze

Luigi's Mansion 3 zmierza na nasze przenośne konsole wielkimi krokami - premiera za 6 dni. Na kanale Nintendo UK pojawił się nowy materiał związany z produkcją.

Najnowsza część przygód Luigiego pojawi się w idealnym momencie - 31 października to dzień, w którym odbędzie się wydarzenie Halloween oraz premiera Luigi's Mansion 3 - produkcji, w której musimy uporać się z niebezpiecznymi duszkami. Jako, że do wydania gry nie pozostało już za dużo czasu, do sieci trafiają materiały promujące, mające za cel zachęcenie potencjalnego gracza do zakupu. Na kanale Nintendo UK pojawił się nowy trailer.

Film opowiada o tytułowym bohaterze - jak i dlaczego Luigi ponownie znalazł się w nawiedzonej sytuacji, oraz o podstawowych mechanikach. Przedstawiono tutaj różne sposoby walki z irytującymi duchami, od przyciągania wrogów aż do strzelania przedmiotami. Oprócz tego, narrator opowiedział również o innych trybach, które znajdziemy w najnowszej produkcji od studia Next Level Games. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Warto przeczytać:

Źródło: GamingBolt.com

Tagi: Luigi's Mansion 3 Next Level Games Nintendo