Tytus Stobiński Tytus Stobiński 17.10.2019 16:30
Luigi
676V

Luigi's Mansion 3 z hołdem dla fanów pamiętających stare czasy. Firma kontynuuje zabawną tradycję

Luigi's Mansion 3 już pod koniec miesiąca wyląduje na rynku ku uciesze fanów serii.

Luigi's Mansion 3 to kolejna z głośnych, jesiennych premier dla posiadaczy Nintendo Switch. Gra w której pomożemy wąsatemu jegomościowi oczyścić nawiedzoną rezydencję zapowiada się bardzo dobrze i z pewnością przełoży się to na jej sprzedaż.

Jak się okazuje, Nintedo postanowiło rozczulić wszystkich graczy, którzy pamiętają nieco bardziej odległe czasu firmy oraz sprzęty, jakie miała okazję w swojej historii wypuścić na rynek. Uprzedzam jednak, poniższą informację można potraktować jako lekki spoiler. Jeżeli więc nie chcecie jakkolwiek poznawać szczegółów związanych z kolejną częścią serii, to lepiej odpuśćcie lekturę na tym etapie.

SPOILER PONIŻEJ

SPOILER PONIŻEJ

Otóż jako informuje serwis Kotaku, jedną z zabawek, jaką otrzyma Luigi będzie...wariacja na temat Virtual Boya, który w grze został ochrzczony nazwą Virtual Boo. Urządzenie to posłuży nam m in. do komunikacji i będzie posiadało kultowe cechy tej nie do końca udanej konsoli. Przygotujcie się więc na specyficzne, czerwone światło bijące od niego, menu oraz części przypominające stare cartridge. Firma kontynuuje więc specyficzną tradycję zapoczątkowaną w pierwszej odsłonie za sprawą Game Boy Horror i przeniesioną następnie dzięki Dual Scream w Luigi's Mansion: Dark Moon.

Warto także przeczytać:

Źródło: https://gamingbolt.com/luigis-mansion-3-features-an-infamous-nintendo-console

Tagi: Luigi's Mansion 3 Next Level Games Nintendo