Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2019 14:36
Wiedźmin 3 Dziki Gon Switcher Gameplay
2159V

Wiedźmin 3: Dziki Gon na Nintendo Switch vs. PlayStation 4. Gameplay i porównanie grafiki

Już w przyszłym tygodniu Geralt odwiedzi kolejnych graczy, dziennikarze już sprawdzają produkcję, więc możemy spojrzeć na spory wycinek Wiedźmina 3: Dziki Gon. W Sieci wylądował sam początek historii oraz porównanie z wersją z PlayStation 4.

Na początku roku były to wyłącznie plotki, następnie otrzymaliśmy konkretną zapowiedź, a teraz już pierwsi gracze zapoznają się z Wiedźmin 3: Dziki Gon na Nintendo Switch. Premiera gry odbędzie się w przyszłym tygodniu i dzisiaj możecie spojrzeć na duży wycinek tytułu.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na platformę Nintendo w kompletnym wydaniu – klienci otrzymają podstawkę, serię DLC oraz dwa duże dodatki. CD Projekt RED zadbał także o wypasione pudełko, więc posiadacze japońskiej hybrydy mogą mieć pewność, że Polacy zadbali o tę premierę.

A jak wygląda gra? Tak jak możemy się spodziewać. Rozdzielczość jest niższa, ale wszystko oczywiście działa. Nad portem pracowało Sabre Interactive, jednak w tym wypadku CD Projekt RED dbał o jakość nowej wersji. Warto zwrócić uwagę, że poniższy materiał pokazuje gameplay w momencie, gdy konsola znajduje się w docku.

Poniżej zobaczycie także porównanie grafiki z wersją z PlayStation 4.

Więcej o grach na Nintendo Switcha przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku