Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.10.2019 10:35
Cloak & Dagger
440V

Marvel’s Cloak & Dagger zakończone. Nie będzie nowego sezonu

Dla fanów serialu Cloak & Dagger przynosimy niemiłe wieści. Okazuje się, że nie powstaną kolejne sezony tej produkcji.

Cloak & Dagger, czyli serial o nastolatkach, którzy odkrywają, że posiadają nadnaturalne moce, nie będzie już kontynuowany po premierze dwóch sezonów.

Serial podejmujący motywy komiksowych superbohaterów z uniwersum Marvela debiutował w 2018 roku, w stacji Freeform. Firma zdecydowała się, że nie będzie jednak kontynuować tej marki. Wiadomo, że oglądalność drugiego sezonu była rozczarowująca dla twórców - zainteresowanie Marvel's Cloak & Dagger spadło w ostatnich odcinkach o 40%.

Cloak & Dagger mogliśmy oglądać w Polsce w platformie Showmax. Stacja FreeForm podziękowała fanom i wszystkim, którzy mieli wkład w tworzenie rzeczonej produkcji.

"Jesteśmy dumni z tego serialu i przygód, które w nim przekazaliśmy. Wdzięczni jesteśmy też naszej wspaniałej obsadzie - Olivii Holt i Aubreyowi Josephowi oraz Joe Pokaskiemu za całą jego artystyczną wizję. Chcemy również podziękować naszym partnerom w Marvel Television za świetne 2 sezony - mamy nadzieję, że w przyszłości znów połączymy siły" - czytamy w komunikacie od FreeForm.

Warto sprawdzić:

Źródło: Freeform

Tagi: