Tytus Stobiński Tytus Stobiński 24.10.2019 17:42
Ghost of Tsushima
2849V

Ghost of Tsushima opóźnione! Gra miała ukazać się w pierwszej połowie 2020 roku

Ghost of Tsushima po pamiętnym pokazie stało się niejako produkcją widmo. Nazwa nowej produkcji Sucker Punch często przewija się w mediach, jednak nie wiemy o niej praktycznie nic.

Dopiero co dotarły do nas niepokojące wieści jakoby premiera The Last of Us 2 miała zostać opóźniona, a teraz z obozu gier dostępnych wyłącznie na PlayStation 4 napływają kolejne informacje. Pochodzą one z tego samego źródła, czyli Twittera Jasona Schreiera. 

Według źródeł do jakich ma dostęp, Ghost of Tsushima miało ukazać się w pierwszej połowie 2020 roku, lecz ta data jest już nieaktualna. Co więcej, tytuł nie posiada teraz jakiegokolwiek konkretnego terminu wypuszczenia na rynek, ale jak zapewnia Schreier, nie powinniśmy oczekiwać, że gra nagle przeskoczy na nową generację. Cóż, patrząc na jakość oprawy krótkiego materiału, jaki został nam zaprezentowany, bardzo prawdopodobnym jest, że tytuł ukaże się zarówno na PlayStation 4 jak i PlayStation 5. 

Jak sądzicie, czy grze Sucker Punch rzeczywiście uda się dotrzeć przed premierą nowej konsoli?

Więcej na ten temat:

Źródło: https://gamingbolt.com/ghost-of-tsuhima-was-once-planned-for-first-half-of-2020-now-pushed-back-to-later-in-year-rumor

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Sucker Punch