Iza Łęcka Iza Łęcka 17.09.2019 09:23
Ghost of Tsushima bohater
1819V

Ghost of Tsushima będzie piękną grą. Shuhei Yoshida jest zachwycony tytułem

Sucker Punch Productions w ostatnich miesiącach nie prezentowało nowych materiałów z Ghost of Tsushima. Chociaż gra nadal powstaje, o jakości oprawy wypowiedział się Shuhei Yoshida. Szef SIE Worldwide Studios jest zachwycony grafiką.

Ghost of Tsushima zostało zapowiedziane w październiku 2017 roku. Po tym wydarzeniu otrzymaliśmy kilka istotnych wieści dotyczących produkcji, ale w przeciągu ostatniego roku twórcy niczym zaklęci nie prezentowali nowych informacji o grze. Zespół skupia się na dokończeniu wszelkich prac, jednak tytuł wciąż powstaje i ma zachwycać.

Ciszę przerwał Shuhei Yoshida, który podczas rozmowy z dziennikarzem Famitsu wspomniał o grafice nowej gry Sucker Punch Productions:

„Ghost of Tsushima jest także świetne. Jestem oszołomiony grafiką. Gra jest tak piękna, że podczas rozgrywki moje ręce się zatrzymują. Jest wiele scen, które czynią japońską scenerię dwa razy piękniejszą.”

To skromne wspomnienie o Ghost of Tsushima przypomina światu o tytule autorów serii inFamous, chociaż na konkretniejsze informacje przyjdzie nam pewnie zaczekać do przyszłego roku. Aktualnie Sony skupia się na promocji Death Stranding, a od końcówki września powinna ruszyć kampania marketingowa The Last of Us 2.

Według ostatnich doniesień, The Last of Us 2 ma trafić na rynek w lutym, a Ghost of Tsushima jest szykowane na lato.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://theplaystationbrahs.com/2019/09/16/ghost-of-tsushima-is-so-beautiful-that-shuhei-yoshida-often-stops-to-admire-the-graphics

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Sucker Punch

Nie przegap