Iza Łęcka Iza Łęcka 29.07.2019 10:38
samuraj z ghost of tsushima
894V

Ghost of Tsushima nadal potrzebuje specjalistów. Kiedy zatem poznamy datę premiery historii samuraja?

Spekulacje na temat daty premiery ekskluzywnego tytułu Sony Ghost of Tsushima nadal trwają. Tymczasem twórcy prężnie rozszerzają swoją działalność, rekrutując do zespołu nowych pracowników.

Dokładna data premiery Ghost of Tsushima nadal nie jest jeszcze znana. Jak informowaliśmy we wcześniejszych wiadomościach, historia samuraja walczącego w feudalnej Japonii może konkurować z chociażby Final Fantasy VII Remake,Watch Dogs Legion, Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, Cyberpunk 2077, Marvel's Avengers, Dying Light 2 czy Minecraft: Dungeons, o ile zgodnie z pogłoskami zostanie wydana w ramach obecnego roku fiskalnego. Sony jednak zawzięcie milczy.

Zgodnie z zamieszczonym ogłoszeniem, Sucker Punch Productions poszukuje kandydata na stanowisko starszego twórcy gameplayu , który „pomoże stworzyć szeroki wachlarz fascynujących doświadczeń, na które natrafiłby samotny samuraj w feudalnym japońskim klimacie jaki prezentuje „Ghost of Tsushima””. Specjalista animacji, który otrzyma to stanowisko będzie chociażby odpowiedzialny za dokładnie odwzorowujące rzeczywistość prezentacje.

Twórcy zatem, po kwietniowym ogłoszeniu o zatrudnieniu scenarzysty, najprawdopodobniej rozpoczynają kolejne etapy dopracowywania produkcji. Pozostaje tylko oczekiwać jakichkolwiek oficjalnych informacji, bo prace ciągle trwają.

Pozycja osadzona w XIII-wiecznej Japonii będzie najprawdopodobniej jednym z ostatnich tytułów zmierzających na obecną generację. Opowie historię samuraja, który po bestialskim ataku na jego rodzinę i przyjaciół, podejmuje walkę przeciwko ekspansywnym planom Mongołów. Obrona kraju oraz zemsta stają się głównymi celami protagonisty.

Polecamy także na naszym serwisie:

Źródło: https://gamingbolt.com/ghost-of-tsushima-developer-looking-to-bolster-team-with-senior-gameplay-animator?fbclid=IwAR168BWxwdq_RIbC_KbcXtH9MssuSLif_UShkLSnXf3LOfFeAOAjldoXOf8

Tagi: Ghost of Tsushima oferta pracy Sony Sucker Punch