Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.10.2019 14:29
HBO GO
3456V

HBO GO z wyższą ceną w Polsce. Znamy szczegóły

HBO potwierdziło właśnie złą wiadomość dla subskrybentów HBO GO. Od końcówki listopada klienci zapłacą więcej za dostęp do seriali, filmów oraz dokumentów w popularnym w naszym kraju SVOD.

Potwierdziła się zła wiadomość dla subskrybentów HBO GO. Firma postanowiła zmienić cenę abonamentu i od 21 listopada widzowie zapłacą więcej za dostęp do SVOD. Zmiana nie jest bardzo dotkliwa w kontekście jednego miesiąca, ale w momencie nagromadzenia licznych abonamentów, niektórzy mogą narzekać.

Dotychczas HBO GO kosztowało 19,90 zł na miesiąc, a teraz zapłacimy 24,90 zł na miesiąc:

Piszemy do Ciebie, aby poinformować Cię o zbliżającym się podwyższeniu ceny subskrypcji. Twoja miesięczna opłata za subskrypcję wzrośnie z 19,90 zł/mies. do 24,90 zł/mies.* w pierwszym dniu rozliczeniowym po 21 listopada.

HBO podkreśla, że zmiana ceny jest spowodowana zwiększeniem oferowanych amerykańskich seriali – ostatnio oglądaliśmy „Czarnobyl”, a od dzisiaj rozpoczniemy poznawanie nowej wersji „Watchmen”. Podobną sytuację widzimy w Europie – dział ze Starego Kontynentu ma nas zachęcać przez między innymi „Watahę” oraz „Nieświadomych”.

Będziecie dalej korzystać z HBO GO?

Na naszym serwisie polecamy również:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: cena film filmy hbo hbo go serial seriale wyższa cena