Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.10.2019 14:03
GTA 5 auto
1537V

Stream z GTA 5 do premiery GTA 6. Szalona jazda fanów

GTA 6 pojawiło się w kilku ostatnich plotkach, ale raczej nie możemy liczyć na rychłą premierę nowej gry Rockstar. Mimo to ekipa z 10HoursMovies wpadła na nietypowy pomysł – YouTuberzy chcą prowadzić transmisję live-stream do premiery nowej części Grand Theft Auto 6. Gracze jeżdżą autem w GTA 5.

Informatorzy są pewni jednego – Rockstar pracuje nad nowym Grand Theft Auto. Kiedy zadebiutuje GTA 6? Tutaj zdania są podzielone, ale wśród entuzjastów serii nie brakuje graczy, którzy chcą poświęcić kolejne miesiące na demonstrację swojej miłości.

YouTuberzy z kanału 10HoursMovies prowadzą transmisję live-stream, podczas której zainteresowani mają jeździć po mieście z GTA 5. Ich podróż zakończy się dopiero w momencie, gdy na rynku zadebiutuje GTA 6. 

Aktualnie Rockstar nie zapowiedział gry, więc tytuł zadebiutuje pewnie dopiero za kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt miesięcy. Przedstawiciele 10HoursMovies są jednak przekonani, że mogą podołać zadaniu i cieszyć się jazdą do tego czasu. Już teraz relacja trwa od 15 dni, ale wydarzenie dopiero zostało nagłośnione przez kilka redakcji. W tym czasie udało się wykonać 911 okrążeń po całym mieście.

Warto się również zainteresować:

Źródło: https://gamerant.com/grand-theft-auto-6-release-driving-record/

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Rockstar North