Tytus Stobiński Tytus Stobiński 07.10.2019 16:38
Vespucci Beach
3333V

Grand Theft Auto V z nowymi misjami dla pojedynczego gracza. Świetna praca modera

Od momentu wystrzału popularności sieciowego modułu Grand Theft Auto V, Rockstar nie ukrywa, że to właśnie wieloosobowy tryb rozgrywki skupia uwagę developera.

Spora część graczy czuję się jednak pokrzywdzona, że studio takiej klasy, jakim Rockstar, całkowicie zapomniało o tych, którzy nie do końca odnajdują się w świecie i społeczności Grand Theft Auto Online. Twórcy są jednak w swoich decyzjach nieugięci i Grand Theft Auto V nie ma szans na otrzymanie fabularnego rozszerzenia. 

Z pomocą przychodzą jednak moderzy, który pecetową wersję hitu, pierwotnie wydanego w 2013 roku, regularnie wspierają kolejnymi pomysłami. Tym razem, gracze otrzymali paczkę 70 misji w formie modyfikacji do trybu dla pojedynczego gracza. Te, wzorowane są dostępną w GTA Online zawartością i powstały przy pomocy kreatora misji.

Ich twórcą jest moder ukrywający się pod pseudonimem alebal3, który zazwyczaj korzysta z tego narzędzia, by stworzyć i oskryptować wszystko. Całość posiada zróżnicowany charakter, za sprawą czego będziemy więc latać, biegać, pływać i strzelać. 

Paczkę znajdziecie tutaj.

Więcej na temat serii Grand Theft Auto:

Tagi: Grand Theft Auto V rockstar Rockstar North

Nie przegap