Tytus Stobiński Tytus Stobiński 18.10.2019 22:01
GTA VI
6571V

Grand Theft Auto VI pojawi się szybciej niż myślimy? Aktor wcielający się w Trevora odpowiada fanom

To, że Grand Theft Auto VI już powstaje, jest oczywistością. Pytanie jednak, kiedy nowa odsłona najpopularniejszej, gangsterskiej serii trafi do sprzedaży?

Po zakończeniu prac i wypuszczeniu na rynek Red Dead Redemption 2, cała branża gier wideo jest niemal pewna, że to właśnie Grand Theft Auto VI będzie kolejną grą w planie wydawnicznym Take - Two oraz Rockstar. Od premiery poprzedniej części minęło wszak już 6 lat, a wszyscy Ci, którzy nie wciągnęli się w GTA Online, oczekują kolejnej przygody w zaprojektowanym przez Rockstar ogromnym świecie.

Co pewien czas otrzymujemy kolejne informacje, mówiące nam o tym gdzie zawędruje akcja kolejnego GTA oraz na czym skupi się fabuła. Coraz częściej jednak słyszymy o przypuszczalnej dacie premiery. Tak jest i tym razem, a źródłem tych rewelacji jest sam Steven Ogg, czyli aktor wcielającego się w jednego z bohaterów Grand Theft Auto V - psychopatę Trevora. Podczas Brazil Game Show 2019, dość jasno powiedział, kiedy według niego nowa część pojawi się na sklepowych półkach:

Niedługo wyjdzie. Produkcja trwa od 7 do 8 lat. Policzcie sobie sami.

Jeżeli przyjrzymy się dacie wydania pierwotnej wersji V, to faktycznie jej następczyni powinna ukazać się między 2020-2021 rokiem. Ta data zaczyna zresztą przewijać się regularnie we wszystkich plotkach i przeciekach. Jak sądzicie, czy start nowej generacji byłby dobrym momentem dla Rockstar, by wypuścić kandydata na murowany hit i rozbić bank już na początku?

Warto się również zainteresować:

Źródło: https://www.meups4.com.br/noticias/dublador-diz-que-gta-6-saira-em-breve/

Tagi: GRA V grand theft auto GTA VI Rockstar Rumour Steven Ogg Take-Two