Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.10.2019 09:00
PlayStation 5 konsola
6941V

PlayStation 5. Devkit potwierdza model w kształcie rzymskiej "V"?

Do Internetu trafiły kolejne materiały prezentujące potencjalny devkit wręczony deweloperom. Co ciekawe, wygląd modelu pokrywa się z tymi, które widzieliśmy wcześniej. 

Wśród zalewu plotek i informacji na temat nowej konsoli od Sony, które docierają do nas z każdej strony, wygląda na to, że wreszcie dostaliśmy dokładniejszy wgląd w zestaw deweloperski PlayStation 5. Co ciekawe, model na nowych materiałach pokrywa się z tym, który przed paroma miesiącami udostępniło Let's Go Digital.

Nowe szczegóły otrzymaliśmy tym razem od kanału ZONEofTECH na YouTube, którego prowadzący twierdzi, że jest pierwszym, który ujawnia pełen wygląd prototypu. Biorąc pod uwagę zdjęcie, urządzenie zdaje się mieć aż sześć portów USB. Sprawdźcie sami:

PlayStation 5 dev kit

Patrząc na to z dystansem, prezentuje się ono nieco dziwnie. Trzeba jednak pamiętać o tym, że oficjalne urządzenie będzie się najprawdopodobniej różniło od tego, które otrzymali twórcy. Nigdy jednak nie można być pewnym. 

Rzeczony kanał zamieścił na swoim kanale także kilkunastominutowy filmik z omówieniem tego, jak prezentuje się prototyp konsoli i jego porównanie względem wcześniejszych przecieków. Jeśli jesteście ciekawi, to sprawdźcie całość poniżej. Wideo oczywiście w języku angielskim:

O przyszłej generacji przeczytasz więcej na naszym portalu:

Źródło: https://gamingbolt.com/ps5-devkit-revealed-in-new-image-rumor

Tagi: devkit PlayStation 5 Sony v