Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2019 15:20
The Outer Worlds
663V

The Outer Worlds na premierowym zwiastunie. Kosmiczna przygoda pokazuje charakter

Fani Fallouta powinni zacierać rączki, bo The Outer Worlds ma być duchowym spadkobiercą Fallout New Vegas. Obsidian jest gotowy do premiery, już w przyszłym tygodniu z produkcją zapoznają się wszyscy zainteresowani, więc dzisiaj oglądamy nowy zwiastun.

Obsidian Entertainment staje właśnie przed wielkim wyzwaniem. Twórcy takich hitów jak Star Wars: Knights of the Old Republic II – The Sith Lords, Neverwinter Nights 2, Fallout: New Vegas, South Park: Kijek Prawdy oraz Pillars of Eternity stworzyli nowe IP, które ma czerpać garściami z serii Fallout.

Deweloperzy na każdym kroku podkreślają, że The Outer Worlds trafi w gust fanów Fallouta i jest to bez wątpienia dobry moment na premierę tej gry – jak wiadomo Bethesda dalej nie potrafi poradzić sobie z Fallout 76, a o pełnoprawnej, fabularnej kontynuacji nie możemy nawet marzyć.

The Outer Worlds zadebiutuje już 25 października. Tytuł będzie od premiery dostępny na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Deweloperzy potwierdzili, że gra zostanie odblokowana w wersji na konsole dokładnie 25 października o północy, a posiadacze wersji na PC zaczekają dodatkową godzinę... Możecie w tej sytuacji szykować się na pierwszą nockę z nowym IP Obsidian Entertainment.

O The Outer Worlds polecamy Wam do przeczytania:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Obsidian Entertainment Private Division The Outer Worlds