Iza Łęcka Iza Łęcka 15.10.2019 09:05
The Outer Worlds NPC
1118V

The Outer Worlds prezentuje początek historii. Gameplay z nowego RPG twórców Fallout: New Vegas

Obsidian Entertainment pod koniec października zaproponuje graczom nowe IP. The Outer Worlds dopiero raczkuje w wielkim świecie przeładowanym grami RPG, jednak dzisiaj możecie przyjrzeć się rozpoczęciu historii, które może zachęcić niezdecydowanych do pełnej wersji gry.

Obsidian Entertainment stanęło przed trudnym zadaniem rozwinięcia zupełnie nowego IP, które w dodatku mierzy się z dużymi oczekiwaniami. The Outer Worlds został przygotowany we współpracy z Private Division, jednak obecnie studio oraz marka należą do Microsoftu. Korporacja z Redmond pokładając wielkie ambicje w prace deweloperów wierzy, że ten świat może stać się jedną z wizytówek Xboksa. Firma chce rozwijać prace zdolnych twórców, ale niezbędne są solidne podstawy.

Teraz możecie zapoznać się z samym początkiem The Outer Worlds. Materiał może okazać się pomocny dla graczy, którzy wciąż nie wiedzą, czy warto zainwestować swoje pieniądze w ten świat. Obsidian Entertainment na początku zbyt wiele nie zdradza, a najważniejsze wątki pewnie dopiero przed nami – w końcu jest to wielogodzinny RPG.

Wkrótce poznamy pierwsze recenzje The Outer Worlds, które powinny jednoznacznie określić, czy deweloperzy nie zawiedli wysokich oczekiwań. Spoglądając na poniższy gameplay mogę przypuszczać, że szykuje się gra, która będzie dobrą opcją na długie, jesienne wieczory.

O The Outer Worlds warto przeczytać:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Obsidian Entertainment Private Division The Outer Worlds