Iza Łęcka Iza Łęcka 17.10.2019 09:45
The Outer Worlds okładka
989V

The Outer Worlds z dużą łatką na premierę. Gra wykorzysta jednak moc PS4 Pro

The Outer Worlds dołącza do produkcji, które przed pierwszych uruchomieniem zmuszą graczy do pobrania dużych aktualizacji. Twórcy na ostatniej prostej zajęli się licznymi usprawnieniami - niektórzy gracze pobiorą nawet 38GB plików.

Kupowanie fizycznych wersji gier coraz częściej jest problematyczne, bo nawet decydując się na płytkę przed rozpoczęciem rozgrywki jesteśmy zmuszeni do pobrania dużych, premierowy aktualizacji. The Outer Worlds również zalicza się do takich produkcji.

Obsidian Entertainment zajęło się „usprawniającymi i optymalizującymi poprawkami”, więc posiadacze The Outer Worlds w wersji na Xboksa One muszą ściągnąć 38GB danych, a kupując edycję na PlayStation 4 pobierzecie 18GB. Lepiej sytuacja wygląda w momencie kupienia edycji cyfrowej, ponieważ w tym wypadku jeszcze przed premierą załadujecie pliki, które wylądowały już na serwerach.

W nawiązaniu do naszej wcześniejszej informacji, niezwykle dobrą wiadomość dla graczy na PS4 Pro opublikował wydawca The Outer Worlds – Private Division poinformowało, że twórcy jednak wykorzystali potencjał mocniejszej konsoli Sony.

O The Outer Worlds polecamy Wam do przeczytania:

Źródło: Twitter

Tagi: Obsidian Entertainment Private Division The Outer Worlds