Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 13.10.2019 18:17
The Outer Worlds
1618V

The Outer Worlds. Poznaliśmy rozmiar gry na konsoli Xbox One

W sklepie Microsoftu zaktualizowano kartę produkcji od Obsidian Entertainment, The Outer Worlds o kolejne informacje. Poznaliśmy wagę gry. 

Do premiery The Outer Worlds nie pozostało już dużo czasu - premiera zapowiedziana jest na 25 października, więc najbliższe dni powinny przynieść nam ogrom przecieków i materiałów promujących produkcję od studia Obsidian Entertainment.

Wczoraj zaktualizowano kartę gry w sklepie Microsoftu - według nowych informacji, The Outer Worlds będzie ważyć 36,78 GB na konsoli Xbox One - nie są tutaj brane pod uwagę żadne popremierowe aktualizacje. Gra zostanie również ulepszona na Xbox One X, zapewniając rozdzielczość 4K bez obsługi HDR, więc w przypadku mocniejszej konsoli od Microsoftu, możemy liczyć się z pobraniem dodatkowych paru GB. 

The Outer Worlds to najnowsza gra RPG firmy Obsidian, która zapewni szaloną przygodę w kosmosie. Dokonuj wyborów, wykonuj zadania i odkrywaj najdziwniejsze miejsca, jakie możesz sobie wyobrazić. Produkcja zadebiutuje jednocześnie na PC, Xboksie One, PS4 oraz Nintendo Switch.

O The Outer Worlds warto przeczytać:

Źródło: https://gamerheadquarters.com/news/the-outer-worlds-install-size.html

Tagi: Obsidian Entertainment Private Division The Outer Worlds