Tytus Stobiński Tytus Stobiński 17.10.2019 12:16
Gears 5
681V

Gears 5 otrzymało nowe postacie do trybu multiplayer. Jest w czym wybierać

Gears 5 spotkało się z ciepłym przyjęciem przez graczy oraz recenzentów na całym świecie i choć gra The Coalition to nieco powtórka z tego, co otrzymaliśmy wcześniej, to wciąż trzyma bardzo wysoki poziom.

Większość graczy zdążyła już ukończyć kampanię fabularną w najnowszej odsłonie serii Gears of War i może skupić się na sieciowej sieczce. The Coalition chce, byśmy jak najdłużej interesowali się trybem multiplayer, choćby ze względu na swoje uczciwe podejście w temacie loot boxów. Z tego też powodu, tytuł otrzymał właśnie 6 nowych postaci, które jako jedyny, możliwy do zakupu aspekt w grze decydują o zmianie jej balansu.

Pierwsze cztery z nich to wszystko to, co fani serii doskonale znają. Do dyspozycji otrzymaliśmy więc COG Geara, DeeBee, Wardena oraz Generała Raama. Kolejne dwa natomiast to efekt współpracy serii Gears of War z marką Terminator. Dzięki temu wcielić możemy się w Grace oraz Rev - 9, którzy dołączają do dostępnych z zamówień przedpremierowych Sary Connor oraz T - 800. Co sądzicie o tym rzucie? Zamierzacie sprawdzić nowych bohaterów?

A ja przypomnę, że Gears 5 dostępne jest w ramach abonamentu Xbox Game Pass.

Więcej na temat serii na naszym portalu:

Tagi: Gears 5 Microsoft The Coalition