Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 15.09.2019 11:19
The Outer Worlds. 40 minutowy gameplay z targów TGS już dostępny
1430V

The Outer Worlds. 40 minutowy gameplay z targów TGS już dostępny

Obsidian Entertainment w nocy z soboty na niedzielę podczas trwających jeszcze targów TGS, opublikowało gameplay swojej najnowszej produkcji, czyli The Outer Worlds. 

Właśnie dzisiaj kończą się targi Tokyo Game Show, podczas których mogliśmy wysłuchać zapowiedzi nowych gier albo obejrzeć obszerne gameplaye. Swoje parę minut tym razem dostało The Outer Worlds, dla którego studio Obsidian Entertainment przygotowało 40 minutowy pokaz rozgrywki.

Materiał jest nagrywany w języku japońskim, ale niech Was to nie odstrasza - już niedługo będzie dostępna możliwość włączenia angielskich napisów. Podczas materiału widzimy najprawdopodobniej początek rozgrywki, ponieważ po zabiciu pierwszych wrogów nasza postać osiąga 2 poziom. 

Na materiale przede wszystkim latamy za rozsianymi po terenie znacznikami, zwiedzamy miasteczko,wykonujemy misje, modernizujemy swój ekwipunek oraz werbujemy do drużyny towarzyszkę. Jak przyzwyczaił nas już amerykański zespół odpowiedzialny m.in za Pillars of Eternity 2: Deadfire czy Fallout: New Vegas w tytule nie zabraknie rozbudowanych dialogów oraz decyzji, które wpłyną na nasze otoczenie. 

Premiera już za ponad miesiąc. Gra będzie dostępna na PC, Xbox One, PS4 oraz Nintendo Switch. Użytkownicy Xbox Game Passa dostaną możliwość grania w dzień premiery. Czekacie?

Warto przeczytać:

Tagi: Obsidian Entertainment Private Division The Outer Worlds