Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2019 19:23
xbox game pass
1567V

Xbox Game Pass nie straci ekskluzywnej gry. Microsoft potwierdza błąd na liście

Microsoft zapowiadając Xbox Game Pass informował, że ekskluzywne gry nie będą obejmowane rotacją. Gracze według założeń mogli w dowolnym momencie zagrać we wszystkie produkcje przygotowane wyłącznie na zlecenie amerykańskiej korporacji. Według ostatnich doniesień, gracze mogliby stracić pierwszego exclusive'a, ale na szczęście jest to tylko i wyłącznie błąd.

Xbox Game Pass jest stale rozbudowywane o ciekawe tytuły, ale Microsoft już w dniu zapowiedzi usługi informował o rotacjach. Produkcje od deweloperów third-party mogą wypaść z listy i według najnowszej informacji (aplikacja na iOS) wkrótce z biblioteki znikną:

Xbox Game Pass błąd

Gracze dość szybko dostrzegli, że na grafice znajduje się Halo Wars: Definitive Edition i była to zaskakująca sytuacja. Wcześniej Microsoft informował, że nie zamierza wyrzucać z zestawienia własnych tytułów.

Na szczęście jest to wyłącznie błąd – firma potwierdziła wpadkę ekipy odpowiedzialnej za aktualizację oferty. Z Xbox Game Pass nie zniknie Halo Wars: Definitive Edition, a nawet DOOM z 2016 roku.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.windowscentral.com/halo-wars-leaving-xbox-game-pass-despite-microsoft-saying-exclusives-wouldnt

Tagi: Microsoft pc Xbox Game Pass Xbox One