Iza Łęcka Iza Łęcka 16.10.2019 12:00
The Outer Worlds NPC
972V

The Outer Worlds w 4K tylko na Xbox One X. Twórcy nie wykorzystają mocy PS4 Pro

The Outer Worlds zadebiutuje jednocześnie na trzech platformach, ale nowe studio Microsoftu nie zamierza wykorzystać dodatkowej mocy PlayStation 4 Pro. Tylko posiadacze Xboksów One X mogą liczyć na „ulepszone doświadczenie”.

Obsidian Entertainment zasilili już szeregi Microsoftu, ale The Outer Worlds jest wydawane przez Private Division, więc gra trafi jeszcze na PlayStation 4. Korporacja z Redmond nabyła także wspomniane IP i chce rozwijać tę markę – możemy jednak podejrzewać, że kolejne odsłony nie trafią już na PlayStation 5.

Potwierdzeniem ostatnich doniesień jest obecna sytuacja z The Outer Worlds. Gra trafi na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro, ale deweloperzy nie zajęli się wykorzystaniem dodatkowej mocy PS4 Pro. Gracze otrzymają podstawowe wrażenia. 

W przypadku Xboksa One X sytuacja ma się jednak nieco inaczej – na tej platformie zapoznamy się z The Outer Worlds w rozdzielczości 4K. Gra trafiła na listę ulepszonych tytułów, więc prawdopodobnie otrzyma także szereg innych poprawek. 

The Outer Worlds będzie od 25 października dostępne na trzech platformach (PlayStation 4, Xbox One, PC), ale opracowywana jest także wersja na Nintendo Switcha. 

O The Outer Worlds polecamy Wam do przeczytania:

Tagi: Obsidian Entertainment Private Division The Outer Worlds