Tytus Stobiński Tytus Stobiński 14.10.2019 16:58
PlayStation 5 & Project Scarlett
2969V

John Mamais z CD Projekt RED wypowiedział się na temat PlayStation 5 oraz Project Scarlett

Cyberpunk 2077 został zaprezentowany podczas tegorocznej edycji PAX Australia. Przy okazji poznaliśmy zdanie twórców na temat kilku nurtujących spraw. 

Po zaprezentowaniu nadchodzącej gry, twórcy udzielili wywiadu dla redakcji portalu GameSpot. Za jego sprawą dowiedzieliśmy się paru interesujących kwestii, w tym choćby tego, co developer sądzi na temat konsol nowej generacji. Według tego co miał do powiedzenia John Mamais, stojący na czele krakowskiego oddziału CD Projekt RED - on sam nie może się już doczekać premiery nowych urządzeń Sony i Microsoftu. 

To będzie coś niesamowitego. Premiera nowych konsol to zawsze ekscytujące wydarzenie i wprost nie mogę się doczekać, by pracować przy tych urządzeniach. Zobaczymy, do czego są zdolne. Obserwować jak gry ewoluują to świetna sprawa - stają się coraz bardziej i bardziej realistyczne. Przy takich grach właśnie lubię pracować. Im potężniejsza technologia bądź konsole, tym lepiej dla mnie jako developera.

Nie mamy więc potwierdzenia, że Cyberpunk 2077 na nowych konsolach się pojawi, ale patrząc na okres, w jakim gra zadebiutuje na rynku i możliwości, jakie zaoferują developerom PlayStation 5 oraz Project Scarlett...Możemy mieć jasno określone przeczucie.

Warto się także zainteresować:

Tagi: CD Projekt RED Cyberpunk 2077 john mamais Next-Gen playstation 5 project scarlet