Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.10.2019 08:45
Jungle Cruise na zwiastunie
622V

Jungle Cruise na pierwszym zwiastunie. Dwayne Johnson i Emily Blunt w szalonej przygodzie

Jungle Cruise to najnowszy film ze stajni Disneya, który zadebiutuje już w przyszłym roku. Zobaczcie, jak głośne nazwiska prezentują się na pierwszym zwiastunie oraz plakacie z produkcji.

Dwayne Johnson to jedno z gorętszych nazwisk, które są obecnie w Hollywood. Nic więc dziwnego, że każdy kolejny film, w którym występuje, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jeszcze pod koniec roku będziemy mogli zobaczyć go w kontynuacji Jumanji, a już w połowie przyszłego zadebiutuje kolejny film z jego udziałem

"Jungle Cruise" to jeden z aktorskich filmów Disneya, które zadebiutują w nadchodzącym roku. Film ma bazować na jednej z największych atrakcji, które znajdziemy w Disneylandzie. Akcja będzie miała miejsce w lasach Amazonii, gdzie nasi bohaterowie porwą się na poszukiwania leczniczego drzewa - co będzie próbowało im utrudnić całe mnóstwo przeciwności losu. 

W filmie zobaczymy iście gwiazdorską obsadę. Prócz wspomnianego wcześniej The Rocka, na ekranie zobaczymy Emily Blunt, Edgara Ramireza, Andy'ego Nymana oraz Jessego Plemonsa. Film będzie miał premierę w kinach już 24 czerwca 2020 roku.

Tymczasem rzućcie okiem na pierwszy zwiastun, który zdradza nieco przygody, oraz na plakat promujący (w  galerii poniżej)! Dajcie znać jak wrażenia.

Interesujesz się filmami? Sprawdź też koniecznie:

Źródło: YouTube

Tagi: Disney Dwayne Johnson Emily Blunt Jungle Cruise The Rock