Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2019 15:30
Aniołkach Charliego 2019
556V

Aniołki Charliego na zwiastunie. Nowe wcielenie agentek

Sony zaprezentowało pełny zwiastun nowych Aniołków. Niebezpieczne kobiety wykonują ważne misje dla Charliego, a całość jest dopieszczona przez sporo humoru. Zobaczcie materiał promujący nowe „Aniołki Charliego”.

Sony nie zapomniało o powracających „Aniołkach Charliego”. Najnowszy film jest kontynuacją serialu oraz dwóch poprzednich kinowych produkcji – „Aniołki Charliego” (2000) i „Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość” (2003).

Twórcy oczywiście zdecydowali się na nowe twarze i w roli Aniołków zobaczymy Kristen Stewart, Ellę Balinską oraz Naomi Scott. Czy był to dobry wybór? Przekonajcie się oglądając poniższy zwiastun. Na pewno warto wyróżnić rolę Kristen Stewart, która jest najbardziej znana z roli w serii „Zmierzch”. Za reżyserię odpowiada Elizabeth Banks.

Tak film zapowiada dystrybutor:

„Aniołki Charliego zawsze stanowiły symbol Girl Power, wydaje się jednak, że tym razem naprawdę pokażą na co je stać. A stać je na wiele. Są niezależne, odważne, wyszczekane i mają poczucie humoru – być może najskuteczniejszą broń świata.”

„Aniołki Charliego” trafią do kin 24 stycznia 2020 roku.

Polecamy również na naszym portalu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Aniołkach Charliego film Sony zwiastun

Nie przegap