Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2019 22:30
Street Fighter V nowe postacie
684V

Street Fighter V otrzyma nową zawartość. Yoshinori Ono zapowiada kolejne postacie

Street Fighter V wciąż nie powiedział ostatniego słowa. Bijatyka trafiła na rynek trzy lata temu, ale deweloperzy wciąż chcą rozwijać tytuł oferując nową zawartość.

Street Fighter V to bez wątpienia pewien fenomen aktualnej generacji. Bijatyka trafiła na rynek w 2016 roku, została zmiażdżona za brak odpowiedniej zawartości, ale deweloperzy nie schowali głowy w piasek, a zaczęli pracować nad rozwojem gry. Przygotowano odpowiednie tryby, zadbano o 18 nowych zawodników i dopiero w ostatnich miesiącach pojawił się nowy problem. Twórcy rozpoczęli czwarty sezon wrzucając do tytułu Evil Ryu, który został źle odebrany przez społeczność – studio długo czekało z zaprezentowaniem kolejnych postaci, ale na szczęście sprawa została naprostowana. Capcom zapowiedział E. Hondę, Lucię i Poison, ale to nie koniec.

Na Brazil Game Show pojawił się Yoshinori Ono, który potwierdził, że jego studio pracuje nad kolejnymi atrakcjami:

„Chcecie zobaczyć nowe postacie, prawda? Wy też chcecie nowych treści, jestem pewien, że wszyscy o tym myślicie.”

Twórca poprosił graczy o odrobinę cierpliwości – pokazy odbędą się w listopadzie oraz grudniu na kolejnych edycjach Capcom Cup. Nowi bohaterowie nie są specjalnym zaskoczeniem, ale najwidoczniej Japończycy pracują nad czymś większym.

Gracie jeszcze w Street Fighter V?

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.dualshockers.com/street-fighter-v-new-content-characters/

Tagi: Capcom DLC Street Fighter V Street Fighter V Arcade Edition yoshinori ono