Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 04.08.2019 18:36
Valve przeprasza za wyciek
834V

Valve przeprasza za wyciek dotyczący wojowników w Street Fighter V

Kilka dni temu w Internecie pojawiły się informacje o nowych postaciach, które zasilą szeregi wojowników w Street Fighter V. Wygląda na to, że wiadomość ujrzała światło dzienne wbrew planom twórców. 

Niedawno informowaliśmy o nowych postaciach, które będą częścią najnowszego DLC zaplanowanego do Street Fighter V. Wszystko wskazuje na to, że wiadomość pojawiła się nieco wcześniej, niż powinna i nie tak, jak planowano. 

W związku z błędem Valve opublikowało specjalne oświadczenie, które skierowano bezpośrednio do fanów bijatyki od Capcomu:

Sytuacja, która miała miejsce, była godna pożałowania i zupełnie niezamierzona, a my wdrożyliśmy już środki zapobiegające ponownemu wystąpieniu takiego błędu. Sami jesteśmy fanami Street Fightera i przepraszamy za ów błąd, który miał miejsce.

Z przecieku skrajnie niezadowoleni byli twórcy gry. Jeden z producentów, Yoshinori Ono, wyjaśnił swój punkt widzenia przy pomocy Twittera, gdzie stanowczo potępił takie błędy. Ciężko mu się dziwić, biorąc pod uwagę fakt, iż Capcom miał rzekomo świetnie zaplanowaną prezentację nowości i niespodzianek na EVO 2019. Niestety, wszystkie informacje pojawiły się jeszcze przed imprezą. 

Zajrzyj także tutaj:

Źródło: https://www.spieltimes.com/news/valve-apologizes-for-the-leak-that-unveiled-the-new-street-fighter-v-fighters/

Tagi: Capcom Street Fighter V Street Fighter V Arcade Edition

Nie przegap