Iza Łęcka Iza Łęcka 01.08.2019 08:12
honda sfv
833V

Street Fighter V Arcade Edition i trzy nowe postacie. E. Honda, Lucia i Poison na zwiastunie

EVO 2019 będzie w tym roku szczególne dla fanów Street Fighter. W Sieci pojawiła się radosna informacja, dla wszystkich, którzy oczekiwali niespodzianki od Capcomu – trzech nowych wojowników zawita w Street Fighter V Arcade Edition.

Jak pisaliśmy we wcześniejszych wiadomościach, sympatycy serii Street Fighter z zapartym tchem wyczekiwali obiecywanych wielkich ogłoszeń ze strony Capcomu, jakie zostały już zapowiedziane kilka miesięcy temu. Każdy spodziewał się nowej odsłony pozycji, jednak Yoshinori Ono stanowczo zaprzeczył wszelkim pogłoskom, podkreślając, że firma skupia się dalej na Arcade Edition.

Mogliśmy się więc spodziewać innych dobrych wiadomości, które wyciekły nieco wcześniej – w Street Fighter V Arcade Edition zawitają trzy nowe postacie oraz świeżutka arena:

  • E. Honda
  • Lucia
  • Poison
  • arena Honda Sento – która jest japońską łaźnią E.Hondy.

E. Honda to honorowy zapaśnik sumo, który szczególnie ceni sobie tradycję. Lucia debiutowała w Final Fight 3, jest detektywem z Metro City Police Department. Poison natomiast to wojowniczka, która podobnie jak E. Honda jest bliżej znana sympatykom bijatyki. To była członkini Mad Gear Gang.

Nowe postacie rozpoczną pierwsze pojedynki od 4 sierpnia, natomiast „Summer 2019 Character Bundle” (który zawierał będzie, oprócz postaci, niektóre kostiumy i scenę) będzie dostępny od 5 sierpnia.

poison sfv

poison sfv

lucia sfv

lucia sfvhonda sfv2

honda sfv

honda sento

Polecamy również na naszym serwisie:

Źródło: https://twinfinite.net/2019/07/street-fighter-v-getting-poison-e-honda-lucia/?fbclid=IwAR3fKNQDQ9Op4Ad52OtqV0MCuz6R3_aJ7UjbfLV8q9ihhxWqsYCo7sKU4ng

Tagi: Capcom e.honda lucia poison Street Fighter V Arcade Edition