Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2019 15:17
THe Division 2 bohaterowie
1028V

The Division 2 z sekretnym bossem. Gracze odkryli nowego rywala

Ubisoft wrzucił już na rynek kolejną piaskownicę, a gracze dopiero teraz odkryli sekretnego bossa w The Division 2. Twórcy ukryli przeciwnika, ale dzięki kilku wskazówkom udało się spotkać oponenta.

Tom Clancy's The Division 2 trafiło na rynek 15 marca, więc mogliśmy sądzić, że gracze dość dobrze zapoznali się z tytułem i poznali wszystkie sekrety produkcji. Okazuje się jednak, że w grze znajdowała się pewna ciekawostka, więc jeden z twórców podczas State of the Game Developer rzucił kilka podpowiedzi, które miały naprowadzić fanów na nowego przeciwnika.

Wystarczyło około 90 minut, a pierwszy śmiałek spotkał tajemniczego „Agony”, a po kolejnych 30 minutach opublikowano materiał przedstawiający spotkanie w zoo. Sytuacja była dość problematyczna, ponieważ wcześniej twórcy nie wspominali o oponencie, a w dodatku jego aktywacja była skomplikowana – zadaniem zespołu było ustrzelenie kilku uli, a następnie aktywowanie odpowiedniego panelu.

Ekipa zajmująca się „zagadką” wyraźnie przesadziła, bo raczej nikt nie wykonałby takich ruchów bez wcześniejszych wskazówek, ale poniżej zobaczycie cały proces – odblokowania oraz walki. Jest to przyjemna ciekawostka, która pokazuje, że od czasu do czasu warto lizać wszystkie ściany.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://kotaku.com/a-secret-boss-was-hidden-in-the-division-2-for-months-1838715718

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive