Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.10.2019 19:15
Call of Duty Modern Warfare Special Ops
1336V

Call of Duty: Modern Warfare prezentuje kooperację. Zwiastun trybu Special Ops

Activision opublikowało pierwszą prezentację kooperacji z Call of Duty: Modern Warfare. Gracze otrzymają dostęp do misji Special Ops, podczas których zajmiemy się między innymi wysadzeniem lecącego samolotu. Na dobry początek możemy spojrzeć na zwiastun.

W Call of Duty: Modern Warfare otrzymamy trzy główne tryby: kampanię, rozgrywkę sieciową oraz kooperację. Activision w końcu zdecydowało się na ujawnienie tego ostatniego składnika i będzie to wielki powrót misji Special Ops. Ten wariant zabawy pierwszy raz zadebiutował w 2009 roku – za sprawą Call of Duty: Modern Warfare 2.

W Special Ops naszym zadaniem będzie powstrzymanie „największego zła”. Organizacja terrorystyczna przejęła południową półkulę i zadaniem graczy będzie odcięcie przestępców od broni, funduszy czy też sprzętu.

Tryb pozwoli graczom uczestniczyć w wieloetapowych, czteroosobowych misjach:

„Special Ops to zbiór rozbudowanych, połączonych ze sobą operacji przeciwko nowemu i wkraczającemu zagrożeniu. Gracze zbierają się w czteroosobowe zespoły uderzeniowe w celu realizacji wieloetapowych celów, które razem posuną naprzód historię Modern Warfare".

Od premiery otrzymamy dostęp do czterech operacji, a kolejne wydarzenia trafią do po debiucie – autorzy chcą rozwijać tryb „przez cały okres życia”. Dodatkowo autorzy zapewnią „misje” i będą to starcia na mniejszą skale, które są traktowane jako „uzupełnienie wieloetapowych operacji”.

Warto również przeczytać na naszym portalu:

Źródło: Activision

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward