Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.10.2019 14:42
Call of Duty Modern Warfare Bundle PS4 Pack
947V

Call of Duty: Modern Warfare PS4 Bundle zapowiedziane. Sony kusi ekskluzywną zawartością

Sony oraz Activision kontynuują współprace i wspólnymi siłami korporacje promują Call of Duty: Modern Warfare. Japończycy właśnie potwierdzili nowe zestawy z PlayStation 4, które mają trafić w gust graczy liczących na ekskluzywną zawartość.

Od 25 października na wybranych rynkach pojawi się PlayStation 4 Pro w zestawie z Call of Duty: Modern Warfare. Firma niestety nie zdecydowała się na specjalne upiększenie urządzenia i do zestawu trafi po prostu gra w nowym opakowaniu.

Konsola z dyskiem 1TB otrzyma pudełkowe wydanie Call of Duty: Modern Warfare, a na pudełku z urządzeniem pojawi się informacja dotycząca ekskluzywnej zawartości do gry – jak wiadomo gracze na PS4 otrzymają tryb Survival w misjach Special Ops. Dodatek będzie dostępny wyłącznie na PS4 przez rok od premiery tytułu.

Identyczna informacja wylądowała także na PlayStation 4 Slim w zestawie z Call of Duty: Modern Warfare i niestety również w tym wypadku korporacja zdecydowała się odświeżyć wyłącznie box.

Call of Duty: Modern Warfare PS4 Pro Bundle zostało wycenione na 399,99 dolarów (europejskie ceny nie zostały potwierdzone), ale szczerze mówiąc mogliśmy liczyć, że Sony postara się o odpowiednie odświeżenie wyglądu PlayStation 4 Pro.

Call of Duty Modern Warfare Bundle PS4 Pack

Warto spojrzeć:

Źródło: Sony

Tagi: